امام علی (علیه السلام)
۞ با هيچ چيز مانند عدالت، شهرها آباد نگرديده است.۞
Tuesday, 21 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ - 14 صفر 1443
شناسه خبر : 918
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹ | 44 بازدید

هرجا که سلام جغتای باشد من نمی آیم!

در پی خبر لغو نشست خبری که در سلام جغتای منتشر گردید احمدی زاده عضو پرسابقه شورای شهر در واکنشی اقدام به انتشار پیامی در کانال خبری پیام جغتای نمود. از نکات قابل تامل در این پیام می توان به حجم جوسازی ها و برچسب ها نسبت به رسانه سلام جغتای اشاره کرد.رسانه نباید به دنبال برگزاری نشست خبری و پاسخ خواهی از مسئول باشد، بلکه مسئولین جهت پاسخگویی و شفاف سازی باید به دنبال رسانه ها باشند.

در پی خبر لغو نشست خبری که در سلام جغتای منتشر گردید احمدی زاده عضو پرسابقه شورای شهر در واکنشی اقدام به انتشار پیامی در کانال خبری پیام جغتای نمود. از نکات قابل تامل در این پیام می توان به حجم جوسازی ها و برچسب ها نسبت به رسانه سلام جغتای اشاره کرد.

از این نکات غیراخلاقی و ترفندهای رسانه ای که بگذریم باید این سوال را پرسید که آقای احمدی زاده چرا اینقدر برآشفته است و فرار رو به جلو می کند؟ تاکنون کدام نشست اصحاب رسانه با نامه رسمی برگزار شده است؟! کدام مقام مسئول حق دارد به رسانه ها راجع به تغییر رویه شان نظر بدهد؟ یا آنها را تهدید به شکایت و ارجاع به مراجع ذیصلاح کند؟! البته پیشینه پاسخگویی و نشست با خبرنگاران در ۱۴ سال مسئولیت ایشان در شورا روشن است! اگر قرار بر لغو نشست خبری و ادعای رسمی بودن کار در میان است چرا احمدی زاده انفرادی و غیر رسمی مانور می دهد؟ همچنین در انتهای پیامِ شخصی احمدی زاده، رونوشتی به اعضای منتخب شورای ششم زده است که قابل تامل است! به راستی این افعال اول مورد مشورت و جمع بندی اعضای شورا قرار می گیرد و سپس منتشر میگردد؟!! یا پس از انتشار، اعضا باید استحضار بیابند و اعلام نظر کنند؟!

دید مسئولین به رسانه باید تغییر پیدا کند. رسانه نباید به دنبال برگزاری نشست خبری و پاسخ خواهی از مسئول باشد، بلکه مسئولین جهت پاسخگویی و شفاف سازی باید به دنبال رسانه ها باشند. در تمام نشست های خبری کشور از تک تک رسانه ها دعوت به عمل می آید نه برعکس!

استراتژی ایجاد التهاب، شانتاژ و واگویه و… به پایان رسیده است. وقت روشن شدن حقایق و طلب حقوق مردم است.
سلام جغتای جهت تنویر افکار عمومی پیام ایشان را خطاب به مسئول انجمن خبرنگاران منتشر می کند؛

مسئول محترم انجمن خبرنگاران شهرستان جغتای
سلام علیکم
احتراما پیرو سم پاشی همیشگی یکی از رسانه های جغتای که در گذشته و حال بوده و هست اعلام میدارد
اولا ؛ برنامه ریزی خاص و قانونی ( دعوتنامه مکتوب ) با هیچیک از اعضای منتخب صورت نگرفته و موافقت رسمی هیچیک از اعضا اخذ نگردیده بود
و لغو جلسه مورخه ۱۹ تیرماه با اصحاب رسانه به جهت دلائل متعدد نظر و تصمیم اعضای منتخب دوره ششم شورای اسلامی شهر بوده و هماهنگی با مسئول انجمن خبرنگاران به جهت احترام به رسانه های متعهد و زحمتکش شهرستان صورت گرفته و لغو جلسه تصمیم یا اصرار عضو پرسابقه شورای اسلامی شهر نبوده است و این تهمتی بیش نیست و عناد رسانه مغرض را با بعضی از منتخبین مردم شریف کاملا نمایان میکند و آشکارا به رأی و شعور مردم در ادوار متوالی توهین کرده و میکنند
ثانیا : از آنجایی که رسانه فوق الذکر نمیتواند بدون حب و بغض کار کند اینجانب صراحتا اعلام میکنم مادامی که این رسانه تغییر رویه ندهد و به قصد تخریب و اهداف خاص قلم بزند در هر جلسه ای که مسئول یا نماینده این رسانه حضور داشته باشد بنده به هیچ عنوان حاضر نخواهم شد و در صورت تکرار این رویه به دلیل تخریب و تهمت و تشویش اذهان عمومی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد .
والسلام علی من اتبع الهدی
عضو پرسابقه شورای اسلامی شهر و شهرستان جغتای و منتخب مردم شریف جغتای در ادوار سوم – چهارم – پنجم و ششم شورای اسلامی شهر جغتای
رونوشت :
منتخبین محترم ششمین دوره شورای اسلامی شهر جغتای جهت استحضار و اعلام نظر

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.