چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 7317 تاريخ : ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱ نسخه چاپي ۲ دیدگاه

راه امام یعنی راه کسانی که…

راه امام یعنی راه کسانی که…
کسی تصور نکند ما راه سازش با جهان خواران را را نمی دانیم ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند.

جغتای سلام/ارسالی از مخاطب- هم زمان با سالگرد پیروزی انقلاب و با توجه به کثرت مدعیان پیروی از خط، راه و منش امام خمینی(ره)، برخی تعاریف پیروی از راه امام را بازخوانی می کنیم.
* راه امام یعنی راه کسانی که پشت پا به همه ابرقدرتهای عالم زده اند، چون امام فرمودند: ما غیر از خدا کسی را نداریم.
* راه امام یعنی راه کسانی که آسایش و رفاه طلبی را بر خود حرام کرده اند چون امام فرمودند: مبارزه با رفاه طلبی سازگار نیست و آنها که تصور می کنند مبارزه در راه استقلال و آزادی مستضعفین و محرومان جهان با سرمایه داری و رفاه طلبی منافات ندارد با الفبای مبارزه بیگانه اند، بحث مبارزه و رفاه، بحث قیام و راحت طلبی و بحث دنیاخواهی و آخرت جویی دو مقوله ای است که هرگز با هم جمع نمی شود.
* راه امام یعنی راه کسانی که می دانند جنگ امروز ما با ابرقدرتها جنگ آب و نان و یا جنگ هسته ای نیست چون امام فرمودند: جنگ ما جنگ عقیده است و جغرافیا و مرز هم نمی شناسد.
* راه امام یعنی راه کسانی که در حمایت از سوریه، لبنان، فلسطین، عراق، یمن و… لحظه ای مردد نمی شوند چون امام فرمودند: ما باید در جنگ اعتقادی مان بسیج بزرگ سربازان اسلام را در جهان به راه اندازیم.
* راه امام یعنی راه کسانی که گفتند نه شرقی نه غربی، چنان که امام فرمودند: مسلمانان در یک تشکیلات بزرگ اسلامی رونق کاخ های سفید و سرخ را از بین خواهند برد.
* راه امام یعنی راه کسانی که طعم فقر را چشیده اند و به آن افتخار می کنند چون امام فرمودند: تنها آنهایی تا اخر خط با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند.
* راه امام یعنی راه کسانی که به دنبال محو اسرائیل هستند چرا که امام فرمودند: اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.
* راه امام یعنی راه کسانی که آمریکا را دشمن خود می دانند و از شعار مرگ بر آمریکا کوتاه نمی آیند چرا که آمام فرمودند هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید.
* راه امام یعنی راه کسانی که تن به سازش با استکبار نمی دهند چون امام فرمودند: کسی تصور نکند ما راه سازش با جهان خواران را را نمی دانیم ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند.
* راه امام یعنی راه کسانی که با تمام وجودشان مقابل جهان خواران ایستاده اند چون که امام فرمودند: اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالای دار برند، اگر زنده زنده در آتش بسوزانندمان، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند، هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی کنیم.

2 دیدگاه

  • یادمان باشد راه حضرت امام و حضرت آقا یکی است اما اون چیزی که باید سرلوحه ما و مسولین قرار گیرد منش سربازان روح الله بود که از تمام وجودشون گذشتند تا حرف امامشون روی زمین نماند. همیشه وقتی جمله حضرت امام یادم می آید که فرمود جزایر باید حفظ گردد و در عوض سربازانش در جزیره مجنون چه رشادتهایی نشان دادند تا حرف امامشون روی زمین نماند مو بر بدنم سیخ میشه. رهبر عزیزم جانم به فدایت
    ضمنا برخی غلط های املایی و نگارشی در پاراگراف اول وجود دارد لطفا تصحیح بفرمایید

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت