شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 4512 تاريخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۷ نسخه چاپي ۱۳ دیدگاه

مداحی: آقای رئیس جمهور حرمت منتقدین و ملت را حفظ کنید سرپرست فرمانداری: تعامل با کشورهایی نظیر اسرائیل از شعارهای دولت است!!!!

مداحی: آقای رئیس جمهور حرمت منتقدین و ملت را حفظ کنید    سرپرست فرمانداری: تعامل با کشورهایی نظیر اسرائیل از شعارهای دولت است!!!!

حجت الاسلام مداحی بیان کرد:بصیرت از مهمترین مباحث قرآن و اسلام است.بصیرت مجموعه بینش هاو آگاهی های یک انسان مسلمان برای شناختن حق از باطل است که در گذر زمان و مکان دچار شبه های حق نما و نفاق وجریان های انحرافی نگردد.

وی افزود:اولین بصیر عالم خداوند وبعد پیامبر وامامان و بعد ازآنها  بزرگترین بصیران زمان ما ولایت  فقیه است که مصداق آن در ابتدا حضرت امام (ره) واینک بصیر آگاه به زمان ومکان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)است.

امام جمعه داورزن تصریح کرد:اگر بعد پیامبر(ص) بصیرت بود ومردم قدرت تشخیص حق وحقیقت را داشتند جنازه پیامبر(ص) روی زمین نمی ماند.

حجت الاسلام مداحی گفت: ملت ما ۳۵ سال در برابر دشمنان ایستاده است، ملت ما از قراردادهای ننگین دوره قاجار و پهلوی هنوز رنج می برد، انقلاب ما به همه قرارداهای ظالمانه از نوع شرقی و غربی پایان داد و دیگر زیر بار اینگونه قرارداها نمی رود.

امام جمعه داورزن با اشاره به صحبت های رئیس جمهور در جمع دانشگاهیان افزود: آقای رئیس جمهور گفته اند عده ای معدود که از جایی معدود تغذیه می شوند انتقاد می کنند، آقای رئیس جمهور بیان کنید این عده معدود چه کسانی هستند و از کجا تغذیه می شوند، حوزوی اند، دانشگاهی اند؟ اینها دلسوزان نظامند. اگر جایی انتقاد می شود با چماق اهانت برخورد نشود.

وی ادامه داد: ایشان گفته اند عده ای کم سواد؛ آقای رئیس جمهور اینها کم سواد و بی سواد نیستند اینها کسانی  هستند که سابقه مدیریتی در کشور دارند، اینها دلسوزان نظام و انقلاب هستند و می خواهند کمک کنند که در قضیه هسته ای ۳۰ سال به عقب برنگردیم. عنایت کنید در ادبیات کلامی حرمت منتقدین و ملت حفظ شود.

حجت الاسلام مداحی گفت: آقای رئیس جمهور شما اشاره کرده اید که پیامبر در فتح مکه کفار و مشرکین را بخشید، خوب در آن زمان کفار قریش مسلمان شدند و پیامبر آنان را بخشید، اما آمریکا مسمان نشده، زور می گوید، جنایت می کند، خیانت می کند، تازه می گوید همه گزینه ها روی میز است.

علی آبادی سرپرست فرمانداری جغتای در خصوص دغدغه های حاج آقا مداحی پیرامون سیاست های دولت تدبیر و امید گفت: دولت روحانی با شعار اعتدال و تدبیر و امید وارد عرصه انتخابات شد و یکی از شعارهایی که مطرح کرد ایجاد رابطه تعاملی و دو جانبه از موضع عزت با همه کشورهای دنیا به ویژه کشورهای خاص مثل اسرائیل و امثالهم می باشد.

علی آبادی افزود: مردم به همین دولت اعتماد کرده اند و رای داده اند و دولت هم برنامه های خویش را آغاز کرد و در عرصه جهانی بحث مذاکرات ژنو را پیگیری کرد و مقام معظم رهبری هم حرکت تیم هسته ای را تائید کردند.

وی ادامه داد: حالا یک سری منتقد هم وجود دارند، یک طیفی مخالف صد در صدی مذاکرات بوده و یک طیف دیگر هم موافق بوده که کارشان را انجام می دهند.

سرپرست فرمانداری جغتای با اشاره به پذیرش قطعنامه ۵۹۸ گفت: امام در یک مقطعی قطعنامه ۵۹۸ را پذیرفت چون مصلحت ایجاب می کرد، الان هم بحث مذاکرات دارای مصلحت های است.

13 دیدگاه

  • آره حسین آقای گلم ،ما واقعا باید به امثال این امام جمعه های بیدارمان بنازیم که هرچه داریم از روشنگری های همین انسانهای پاک و بی کینه و با تقوا داریم.

 • چه سخت است این سخنان را شنیدن یاد جانفشانی شهدا بخیر اطاعت شهدا کجا و دولتمردان جدید (ایشان) کجا این اقا باید محاکمه شود با عذر خواهی که چیزی حل نمیشود ایشان در پاسخ حاج اقای مداحی این مطلب قبیح را گفته اند ایا هنوز هم صلاحیت ادامه خدمت را دارد به عنوان نماینده سیاسی دولت : دولت تدبیر باید جلو این کارهایی که عبور ازخط قرمز از است را جدی بگیرد منجمله حذف ایشان

 • امام فرمودند اسراییل باید از صحنه روزگار محو شود این اقا میگن ….. مخالفت با ارمانهای امام وشهدا تا چه حد این هم از حسن انتخاب دولت تدبیر وامید

 • جیگر احمدی نژادی میخواد که لب مرز اسرائیل هم فریاد بزنه مرگ بر اسرائیل

 • ما سالهاست منتظر نبرد سرنوشت ساز با اسرائیل غاصب هستیم.
  آسرائیل آماده باش مرگت نزدیک است.

 • آقا رضا بعضی اوقات برای اینکه به صلاح مملکت و نوقعیتت برای برخورد نیست سکوت بهتر از کار دیکه ای هست ولی شکستن دل آقا دیگه فکر میکنم بیش از حد صلاح نمیباشد

 • اقا رضا اولا برو صحبت کردنت رو یاد بگیر ادم به به رهبرش نمی گه “جناب رهبر!!!”

  دوما برو جواب رهبری رو دوباره بخون
  چون تو جواب زیرکانه ای که ایشون به اون نامه ی تبلیغاتی روحانی
  دادند فرمودند “آنچه مرقوم داشته اید”!!!

 • واله ما خوشحالی رهبر و جشن مردم را بخاط مذاکرات هسته ای از تلویزیون خودمون دیدیم . حالا چطور شد بعضی ها به نامه تبریک جناب رهبر در این مورد توجه نمی کنن عجب است؟!

 • سلام ؛لازمه به سرپرست فرمانداری بگید ما با شیطان بزرگ آمریکا مشکل اساسی و بنیادی داریم چه رسد به رژیم قاصب و منفور صهیونیستی که «کشور» نامیده شده!
  سرپرست جون حواست هست …..

 • سلام ؛لازمه به سرپرست فرمانداری بگید ما با آمریکا مشکل اساسی و بنیادی داریم چه رسد به رژیم قاصب و منفور صهیونیستی که «کشور» نامیده شده سرپرست جون حواست هست …..

تبليغات
 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت