سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 2010 تاريخ : ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۴ نسخه چاپي ۳۷ دیدگاه

نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر / ائتلاف تلاش و توسعه پیروز انتخابات شد

نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر / ائتلاف تلاش و توسعه پیروز انتخابات شد

فرمانداری شهرستان جغتای نتایج نهایی شمارش آراء چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر جغتای را اعلام کرد، معترضان دو روز فرصت اعتراض دارند.

۱-      احمد احمدی زاده ۱۸۲۸ رای

۲-      محمود محجوبین ۱۷۸۹ رای

۳-      نوروزعلی نوروزی ۱۵۶۹ رای

۴-      علی اکبر بهفروز ۱۴۰۷ رای

۵-      یحیی حقانی ۱۱۹۹ رای

۶-      علی اصغر جغتائی ۱۱۶۶ رای

۷-      حسین جغتائی ۹۰۱ رای

۸-      امیر دلاوری ۸۸۴ رای

۹-      مملکت عزیزی فر ۸۳۶ رای

۱۰-   حسنعلی بشارتی فر ۸۲۳ رای

۱۱-   رحمت اله فداکار ۷۹۷ رای

۱۲-    علی مومن زاده ۵۸۵ رای

۱۳-   رحمت اله ثقفی ۴۸۵ رای

۱۴-    حمید فریمانه ۴۷۴ رای

۱۵-    علی جغتائی ۴۵۱ رای

۱۶-   جواد سمیعی پور ۴۳۴ رای

۱۷-    سید احمد نوربخش ۳۶۶ رای

۱۸-   علی اصغر فروتن ۳۱۱ رای

۱۹-    حسن شجیعی ۳۰۰ رای

۲۰-    حجت اله بهرامی ۲۴۰ رای

۲۱-    سید محمد جعفری حسینی ۲۱۴ رای

۲۲-    سید عباس جغتائی ۱۸۷ رای

۲۳-    مسلم نوروزی مقدم ۱۷۳ رای

۲۴-    حمیدرضا جغتائی ۸۶ رای

۲۵-   زهرا عندلیبی ۷۰ رای

۲۶-    علی همایونفر ۲۶ رای

37 دیدگاه

 • می گویند وقتی به حق جو در سفر خانه خدا گفتند علی اصغر جغتایی رای نیاورده رنگش پرید و بغض راه گلویش را بست!!!!

 • غیر بومی به قول شما ترکیب خوب بالا آمد ولی آن دو نفر که از آنان نام بردید
  ضمن اینکه فامیل نزدیک هم هستند سبک و سیاقشان هم یکی بوده و هست و شاید آقای بهفروز به مراتب بهتر ازعلی اصغر جغتایی است.

 • لطفا از شهدا و خانواده های آنها برای دیگرانی که نه جنگ را دیده اند و نه بزرگانشان در جنگ حضور داشته اند که بماند از سربازی عادی هم فرار کرده اند هزینه نفرمائید اجازه دهید خودشان اگر چیزی در مشت دارند رو کنند.داغتر از آش آنانی انند که آن روزی که جوانان برای انقلاب جانشان را در طلب اخلاص گذاشته بودند این عده در برابر انقلاب و همین جوانان جان بر گف صف آرایی کرده بودند و امروز ادعای پسر خالکیشان با انقلاب میشود که البته امید است از خواب غفلت بیدار شده باشند وخداوند توبه آنان را پذیرفته باشد .و ما نیز برای هدایت خود و شما دعا گوییم.

 • شما مطمئن باش آنهایی که رفتند جنگ از جنس همین جوانها بودند نه آنهایی که کاسه داغتر از آشند . نمی خواهد جای دوری بروید ، شما همین شهدای شهر خودمان را در نظر بگیرید و خانواده آنها را بررسی نمایید حتما از خواب بیدار می شوید.

 • من با شناختی که از همه کاندیداها پیدا کردم مردم ترکیب بسیار خوبی را انتخاب کردند فقط کاش به جای بهفروز علی اصغر جغتایی انتخاب میشد . صادقانه قضاوت کنید

 • جوانانی که افسار خود را به دست دیگران و اطرافیانش می دهد لیاقت چه چیزی را دارند ؟؟؟؟؟ الف-از خود گذشتگی ب-شرکت در جنگ ج-اندیشه و تعقل د- هرسه گزینه را باهم

 • ائتلافی ها آنقدر متحدند که حتی بعد از اعلام نتیجه هم به پر و پای هم نمی پیجند یاد بگیرید!!

 • به عمل کار برآید به سخنرانی نیست- و ای کاش امتحانی دیگر مثل جنگ پیش آید تا شما بزرگوار از خواب غفلت یبدار شوید البته مطمئنا آن موقع ام شما بزرگوار خود را به خواب می زنید تا مبادا بیدارتان کنند ضمناً مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید.

 • در جواب دوست عزیزمون زارع باید عرض کنم شاید هیچ کس در جغتای مهندس علی اصغر جغتایی را به اندازه بنده نشناسد ، تقریبا ۱۰ روز قبل از رای گیری با هم صحبت می کردیم که گفت شاید من نباید می آمدم ولی حالا که آمدم با تمام وجود کار می کنم که دوستان و آشنایان خرده نگیرند ولی خیلی دوست دارم جز ء ۵ نفر نباشم و ششم یا هفتم شوم و همچنین در شب شمارش آرا وقتی کم کم ارای هر صندوق داشت نهایی می شد و برای نفر پنجم رقابت بین ایشان و آقای حقانی بود گفت کاش آقای حقانی پنجم شود و حتی گفت اگر من پنجم شوم هم انصراف می دهم تا آقای حقانی بیایید و وقتی هم همینطور شد خدار ار از اعماق وجود شاکر شد.
  این مطلب را شاید پیش کس دیگری نگفته باشدو شاید خیلی ها باور نکنند ولی بنده که ۳۲ سال است ایشان را می شناسم باور ، بلکه ایمان دارم ، آری جوان این است ، جوانان از خودگذشتگی زیادی دارند و همین از خودگذشتگی جوانان بود که ما جنگ را بردیم و الا…
  ضمنا در خصوص اینکه می گویید جوانان اینطورند و آنطورند، نخیر در اطراف جوانان برخی اوقات افرادی جمع می شوند که نقش دوستی خاله خرسه را ایفا می کنند.
  پس بیاید کمی با اندیشه و تعقل و تفکر مطالب خود را منتشر نماییم

 • زندگی بافتن یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی، نقشه را اوست که تعیین کرده، تو در این بین فقط می بافی،نقشه را خوب ببین، نکندآخر کار ،قالی زندگیت را نخرند!!

 • محمود عزیز درست است که اگر جوانها وارد گود می شدند خوب بود اما جوانها هم به همدیگر رحم نکردند پس چگونه می خواستند به مردم رحم کنند.

 • مطلب یا حق هم بد نیست چون چهار نفر که بازنشسته اند و نفر دیگر هم همیشه کمر درد دارد سفارش ۵ عصا بدهید لطفا

 • جناب جغتایی مشخص است مطلبت را با کینه و غرض و مرض نوشتی و همه را با یک چوب راندی این به دور از انصاف و جوانمردی است که البته فکر می کنم در جامعه ما مرده است.

 • جوانان در حق هم ظلم کردند هر چند زیر بار آن نمی روند ولی شاعر می گوید مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید.

 • شایان جان جوانان فقط اصغر و حسین نبودند خیلی ها هم…….جوان بودند و درست است که خیلی خیلی زحمت کشیدند ولی هر کس عیار خود را خوب و به موقع نشان داد در دور بعد مردم جواب درستی و نادرستی آنان را خواهند داد.

 • بدعت بدی پایه گذاری کرده اند اینه گنه در روز انتخابات به آدم می چسبیدند و جالب آن بود که کل قوم وقبیله خود را وارد صحنه کرده بودند از پیروجوان -زن ومرد و به هر روشی می خواستند فقط و فقط رای بیاورند (تاکسی دربست می گرفتند و پول خرج می کردند)وجالبتر آنکه عده ای از آنان تا به امروز هیچ مراوده ای با کسی نداشتند و تا به امروز دنبال دامداری و کشاورزی خود بودند و در روز انتخابات با کمال بی ادبی و بی حیایی برای دیگران تعیین تکلیف هم میکردند آنان باور نداشتند که شاید رای نیاورند و نمی دانستند که بعد از روز انتخابات دیگران چه قضاوتی در مورد آنان خواهند داشت و نمی دانستند فقط به نتیجه فکر کردند حاصلی جز بد نامی و خفت چیزی دیگری در بر نخواهد داشت.

 • بشارتی با تمام وجودش تاخت ولی مردم اورا از کرسی شورایی به زانو در اوردند جای معیریها و حق جوها در این بین خیلی خیلی خالیست.البته دورا دور مزه تلخ آن به کامشان می نشیند ان شالله

 • نماینده حق جو-معیری (اصغر) خوب زمین گیر شد کاش خودشان می امدند.و خودشان می چشیدند.

 • جوانها واقعا حیف شدند .اصغر وحسین حقشون بود خیلی زحمت کشیدند.به امید دور بعد.چهارسال بعد.

 • هیت مدیره خانه سالمندان جغتای در انتخابات ۲۴ خرداد مشخص شد لطفا برای شوراها عصا بخرید

 • جوانان خوب رای آوردند اما حریف ائتلاف نشدند چرا که ائتلافی ها یکدست بودن ، صادق بودن ،تعهد داشتند و مردانگی را در حق هم تمام کردند و رایشان رای پاک و رای عموم مردم بود -بماند که جغتاییهای گل من یه کمی کم لطفی کردند- اما در آن سو یک جوان آویزان بد نامان شد و سعی کرد از نردبان دروغ ،حقه و تزویر بالا برود و در روز انتخابات تعصبات دوران جاهلیت را تمام و کمال به نمایش گذاشت در حق دیگر جوانان ظلم و حتی بالاتر از آن خیانت کرد و نشان داد قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود که البته رای آنها نه پاک است و نه………. البته بعضی از جوانان هم باید از این کلاس درس تجربه کسب کنند و بدانند که صداقت در این میدان و بااین جماعت کار کشا نیست البته خو بشان شدو نوش جانشان چون به توصیه دوستان-و دور بریها خود گوش ندادند که بماند دیگران را موعظه هم کردند ولی جای شکرش باقی است که روسیاهی به زغال ماند و همگان این جنس راشناختندو فهمیدند که اینان از بزرگشان گرفته تا کوچکشان همه ……………..اند وبس.

 • روزرای گیری جلو صندوق رای عین جلو حرم بود وگدایی رای بازار گرمی داش گداها همیشه ثروتمندند رای گدایی مبارک تون

 • نا برده رنج گنج میسر نمی شود / مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد به ائتلاف قدرتمند تلاش و توسعه تبریک میگویم به امید موفقیت … یا حق

 • کاش معیری و حق جو هم می ماندند تا مثل بشارتی ببینند با مردم نساختن یعنی چی…

تبليغات
 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

 • ستاد مقاومت رمز پيشرفت