سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 14081 تاريخ : ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷ نسخه چاپي بدون دیدگاه

اعتراف به قتل پس از یک سال/کشف جسد در عمق زمین

اعتراف به قتل پس از یک سال/کشف جسد در عمق زمین

امروز بعد از ظهر ادعایی مبنی بر وجود جسدی در زمین‌های روستای انداده مطرح شد که نیروی های انتظامی و امنیتی و مسئولان مربوطه از ساعاتی قبل جهت مشخص شدن صحت ادعا و کشف جسد توسط نیروی های انتظامی و امنیتی و مسئولان مربوطه در حال تلاش بوده اند. این جسد در حوالی سه راهی انداده به سمت جغتای پیدا شده است.

طبق اخبار حاصله از منابع غیر رسمی شخص مقتول از روستای چهاربرج اسفراین که پیش تر به دلیل اختلاف خانوادگی توسط زن و برادرزن خود به قتل رسیده است. با تلاش ماموران و دست اندر کاران امنیتی، با تحت فشار گذشتن متهمین بالاخره ماجرا را لو داده و امروز جسد را از عمق سه متری داخل جوبه باغ، کشف و منتقل نمودند.

سرهنگ جاوید مهری فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی گزارشی مبنی بر مفقودی مرد خانواده، ماموران انتظامی تحقیقات خود را با جدیت تمام آغاز کردند. مهری افزود : در تحقیقات اولیه ماموران پی بردند مفقودی چند روزی است به محل کار خود مراجعه نکرده  واز طرفی نیز با خانواده خود اختلاف داشت.

فرمانده انتظامی اسفراین خاطر نشان کرد : ماموران آگاهی این فرماندهی با اقدامات فنی وپلیسی پی بردند احتمال قتل از سوی چند نفر وجود دارد. سرهنگ مهری در ادامه گفت : با اقدامات پلیسی پس از شناسایی، فرد در یک عملیات غافلگیرانه در محل اختفایش دستگیر شد. وی افزود : پس از هماهنگی وحضور دادستانی شهرستان و اخذ نیابت قضایی در پی اعتراف یکی از مظنونان جنازه این مرد در اطراف روستای انداده از توابع جوین کشف وجهت سیر مراحل قانونی تحویل پزشک قانونی شد.

تصویر محل دفن جسد را نشان می دهد

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت