دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 13924 تاريخ : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱ نسخه چاپي بدون دیدگاه

پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد جغتای

پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد جغتای
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) جغتای گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون از محل اعتبارات بانکی برای تعداد 121 نفر از افراد تحت پوشش با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد و 200 میلیون ریال اشتغال ایجاد شده است.

رضا مسکنی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون برای ۱۳ نفر کاریابی انجام شده که از این تعداد ۱۱ نفر آنها مرد و دو نفر زن بوده‌اند.

وی افزود: همچنین از ابتدای سال ۹۶ تاکنون از محل اعتبارات بانکی برای تعداد ۱۲۱ نفر از افراد تحت پوشش با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اشتغال ایجاد شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) جغتای با بیان اینکه از این تعداد ۱۰۰ نفر برای حدود ۳۰ میلیارد ریال به این بانک‌ها معرفی شده‌اند، بیان کرد: ۲۱ نفر افراد زیر پوشش کمیته امداد اما خمینی(ره) از محل صندوق اشتغال نیازمندان به مبلغ ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام جهت تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شد.

مسکنی ادامه داد: اعتبارات اشتغالزایی برای اجرای طرح‌های خودکفایی در زمینه‌های دامپروری، خدماتی و کشاورزی همانند کشت زعفران و غیره بوده است.

وی یادآور شد: با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و صندوق کارآفرینی انجام شد، از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ دستگاه خودرو سواری نیسان به مددجویان زیر پوشش تحویل داده شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) اضافه کرد: ۳۶ میلیارد ریال اعتبار برای خرید این خودروها از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی اختصاص یافته است.

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت