دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 13921 تاريخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷ نسخه چاپي ۱ دیدگاه

حسین مقصودی از استیضاح ۴ وزیر خبر داد

حسین مقصودی از استیضاح ۴ وزیر خبر داد

نماینده مردم سبزوار، جغتای و جوین در مجلس از استیضاح ۴ تن از وزرای کابینه دوازدهم در مجلس خبر داد.

به گزارش سلام جغتای به نقل از تسنیم، حسین مقصودی از استیضاح ۴ تن از وزرای دولت دوازدهم از سوی تعدادی از نمایندگان خبر داد و گفت: به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی و نیز عدم همکاری و تعامل مناسب دولت با مجلس و همین‌طور عدم پاسخ مثبت به رأی اعتماد نمایندگان مجلس به وزرای دولت دوازدهم، مشکلات و مسائلی که برای کشاورزان، آموزش و پرورش، کارگران و عزل و نصب‌های سیاسی در وزارت کشور، روی داده، استیضاح ۴ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و کشور در دستورکار مجلس قرار گرفته است.

 

وی افزود: آقایان کواکبیان و خدری پیشقراول استیضاح‌کنندگان وزیر کشور هستند که تاکنون ۴۵ تن از نمایندگان این طرح را امضا جمع کرده‌اند.

عضو کمیسیون شوراها اضافه کرد: طراح استیضاح وزیر کار، بنده هستم که ۵۵ امضا برای آن جمع‌ کرده‌ایم که به هیئت‌رئیسه تحویل داده شده و از سوی هیئت‌رئیسه به کمیسیون اجتماعی ارجاع و به وزیر تعاون نیز ابلاغ شده است؛ در روز سه‌شنبه هفته آینده جلسه‌ای در کمیسیون اجتماعی بین استیضاح‌کنندگان و وزیر تعاون برگزار می‌شود که پیش‌بینی بنده این است که قانع نمی‌شوند و پس از آن به صحن ارجاع خواهد شد.

مقصودی در پایان خاطرنشان کرد: استیضاح وزیر کشور حدود ۶۰ امضا دارد؛ البته طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش هم روز گذشته در مجلس کلید خورده است.

یک دیدگاه

  • این نماینده  یا علم غیب داره  ، یا خیلی لابی قوی داره و یا …که میدونه اعضای کمیسیون از توضیحات وزیر قانع نمی شوند . خدا آخر و عاقبت ما رو با این دو نماینده معلوم  الحال بخیر کند.

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت