جمعه, ۰۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 13878 تاريخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱ نسخه چاپي ۱ دیدگاه

سخنگوی شورای اسلامی شهرستان جوین: راهداری جوین را از اداره راه جغتای جدا کنید

سخنگوی شورای اسلامی شهرستان جوین: راهداری جوین را از اداره راه جغتای جدا کنید

اعضای شورای شهرستان جوین و شورای اسلامی شهر نقاب و معتمدین این شهرستان با حسین مقصودی نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جغتای و جوین در مجلس شورای اسلامی مطالبات مردمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی شورای شهرستان جوین گفت: اداره راه و ترابری شهرستان جوین به عنوان توپ فوتبال زمانی زیر نظر شهرستان سبزوار بوده، چندین سال فرزند اسفراین شد، و امروز به مثابه بچه صغیر تحت پوشش شهرستان جغتای فعالیت می کند، که نتیجه اش راههای نا مناسب میباشد.

مهدی زمانی فر تاکید کرد: شهرستان جوین و جغتای از دیر باز برای استقلال ادارات با یکدیکر درگیری داشته اند،  پس از ارتقاء به شهرستان تنش ها کمتر شده بود، که با اقدام وزارت راه و شهر سازی مجددا اختلافات شروع شده است.

وی تصریح کرد: ما عاجزانه از مسئولین می خواهیم تلاش کنند این اختلافات شدت نگیرد. / مرجع خبر: قدس

یک دیدگاه

  • به ایشان بگویید چطور پلیس راه جوین نزدیک ده سال هست جغتایی ها را نمره داغ میکند مساله ای نیست  و شما را خوش اید ! ولی ۶ ماهه که بخش شهرسازی نه حمل و نقل جوین با جغتای یکی شده  داد و بیداد راه انداخته اید که مسلمانی نیست یا هلال احمر ۳۰ سال در نقاب جا خوش کرده مهم نبود اداره برق بیست سال نقاب بود جغتای تحت اشراف یک اداره که بنا حق در روستای نقاب مستقر شده بود اشکال نداشت ! بماند جهاد و بنیاد شهید و.. در حالیکه نقاب نه سر پیاز بود و نه ته پیاز!

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت