یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 13862 تاريخ : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶ نسخه چاپي بدون دیدگاه

واکنش امام جمعه به مرگ هولناک زوج جغتایی

واکنش امام جمعه به مرگ هولناک زوج جغتایی
اعتیاد به مواد مخدر یکی از ریشه های اصلی خودکشی می باشد که دشمن نقش اصلی را در ترویج استفاده از آن در بین جوانان ما داشته و دارد، از این رو متولیان امر باید بطور جدی برای مقابله با آن ورود نمایند تا جلوی تکرار این حوادث تلخ گرفته شود.

حادثه تاسف بار بامداد جمعه که منجر به مرگ یک زوج جغتایی شد، موضوع آخری بود که خطیب نماز جمعه جغتای با اشاره به آن تشریح کرد:

باخبر شدیم که امروز صبح یکی از اهالی شهر جغتای پس از قتل همسرش، خود را به دارآویخته و خودکشی کرده است، موضوعی که بسیار تاسف بار و نگران کننده است، چرا که در هفته های اخیر نوجوانی در روستای راهچمن نیز خودش را به قتل رسانده بود.

وی خودکشی را یکی از پدیده های تلخ جامعه دانست و اظهار داشت: اعتیاد به مواد مخدر یکی از ریشه های اصلی خودکشی می باشد که دشمن نقش اصلی را در ترویج استفاده از آن در بین جوانان ما داشته و دارد، از این رو متولیان امر باید بطور جدی برای مقابله با آن ورود نمایند تا جلوی تکرار این حوادث تلخ گرفته شود.

حجت الاسلام موحدی پور خاطرنشان کرد: اهتمام زوجها و خانواده ها به بهره مندی از مشاوره ها و راهنمایی های دینی و علمی همانند جلسه صبح و بعد از ظهر امروز که با حضور دکتر دهنوی در حسینیه صاحب الزمانی برگزار می شود می تواند جلوی حوادث تلخ اینچنینی را بگیرد.

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت