یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 13844 تاريخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱ نسخه چاپي بدون دیدگاه

سیستم غبارگیر کارخانه تا سال ۹۵ راه اندازی نگردیده است/ فعلا در حال تعمیراتیم

سیستم غبارگیر کارخانه تا سال ۹۵ راه اندازی نگردیده است/ فعلا در حال تعمیراتیم

پس از انتشار خبری تحت عنوان جان مردم پیشکش کارخانه فروکروم! در سایت و کانال خبری سلام جغتای، مجتمع فروکروم جغتای با ارسال متنی نسبت به مسائل مطرح شده پاسخ داده است، سلام جغتای نامه ارسالی این مجتمع را بدون هیچ دخل و تصرفی منتشر می کند و از ارائه توضیحات بیشتر صرف نظر کرده و قضاوت را به مخاطبین گرامی واگذار می کند:

کانال محترم سلام جغتای

موضوع: تکذیبیه خبر مربوط به غبارگیر مجتمع فروکروم جغتای

با سلام

عطف به خبر اعلام شده در خصوص سیستم غبارگیر فروکروم ضمن اعلام کذب بودن کل موضوع و اعلام نادرست خبر، موارد جهت اطلاع و اعلام در کانال مربوطه به شرح ذیل اعلام میگردد.

۱) سیستم غبارگیر کارخانه از ابتدای راه اندازی به دلیل داشتن هزینه بالای تکمیل و راه اندازی آن تا سال ۹۵ راه اندازی نگردیده و به صورت ناقص در کارخانه موجود بوده است.

۲) در سال ۹۵ با توجه به پیگیری های انجام شده بودجه ای حدود ۱ میلیارد تومان جهت تکمیل و راه اندازی غبارگیر تخصیص داده شد که تا انتهای سال ۹۵ غبارگیر تکمیل و از ابتدای سال ۹۶ راه اندازی گردیده است و به اداره محترم محیط زیست نیز اعلام گردید و طی زمان های مختلف بازرسی های لازم انجام و مورد تایید ایشان قرار گرفت.

۳) از ابتدای سال ۹۶ غبارگیر مجتمع در مدار بوده و به جز موارد نادر که مربوط به مسائل فنی و تعمیراتی می باشد از مدار خارج نگردیده است.

۴) در خصوص آخرین تعمیر که در سیستم غبارگیر به وجود آمده است به اطلاع می رساند مورد تعمیری مربوط به یاتاقان موتور (ID Fan) می باشد که قطعه ای خاص و ساخت شرکت زیمینس آلمان می باشد و نیاز به ریخته گری در داخل و خرید بلبرینگ از خارج (آلمان) بوده که تماما خریداری و در مورخه ۹۶/۰۹/۰۴ به کارخانه وارد شده و در حال حاضر در حال انجام تعمیرات و راه اندازی آن ان شاالله تا مورخه ۹۶/۰۹/۰۸ می باشد.

این مجتمع اننظار دارد من بعد در خصوص اخبار اعلام شده به آن کانال محترم تحقیق همه جانبه که شامل مسئولان کارخانه می باشد نیز انجام پذیرد تا پس از آن لازم به اعلام جوابیه و تکذیب خبر نگردد. ضمنا با توجه به اظهار اطلاعات کذب در خصوص این مجتمع حق شکایت از آن کانال جهت این مجتمع محفوظ می باشد.

با تشکر

محمدرضا پیرحسینلو

مدیر مجتمع فروکروم جغتای

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت