یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 13822 تاريخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰ نسخه چاپي بدون دیدگاه

نیاز جنسی باید مثل گرسنگی و تشنگی رفع شود/دیدن این مجموعه برای والدین ضروری است

نیاز جنسی باید مثل گرسنگی و تشنگی رفع شود/دیدن این مجموعه برای والدین ضروری است

این مجموعه مستند توسط سایت سینما مارکت در یک پک ویژه با ۶۰% تخفیف عرضه شده است. این مجموعه شامل ۴ مستند در مورد مقوله بحران جنسی در ایران است که به ویژگی های هر کدام اشاره می کنیم.

مستند بازگشت گمورا: به بررسی سیر تحول زیست جنسی در غرب، انقلاب جنسی و طرفداران آن در مغرب زمین و معضلات اخلاقی ناشی از آن می پردازد.این مستند یک کار تحقیقاتی بسیار عالی است که به ریشه یابی فرهنگ جنسی غرب پرداخته است.

 

مستند پول و پورن: با اینکه یک ماه و نیم از رونمایی اولیه این مستند می گذرد اما هستند کسانی که هنوز این مستند را ندیده اند. ماجرای یک پرونده امنیتی مرموز و مهم از نفوذ آنها به ایران و قاچاق دختران ایرانی را روایت می کند که در نوع خود بسیار جذاب و دیدنی است.

 

 

مستند یک پیشنهاد ساده: این مستند در دو قسمت عرضه شده است. دیدن قسمت اول این مستند را به تمامی پدران و مادرانی که فرزندشان در سن کودکی یا نوجوانی است و همچنین برادران یا خواهران بزرگتر خانواده ها شدیدا پیشنهاد می کنیم. قسمت دوم این مستند نیز هم در خصوص مشکلات جنسی جوانان است که البته آن هم شایسته تقدیر است و برای خانواده ها بسیار مفید.

 

 

مستند پشت صحنه: این مستند هم پیرامون مشکلات جنسی جوانان در جامعه و اختلاف ۱۰ ساله بین دوران بلوغ و ازدواج را مورد بررسی قرار می دهد که دیدنش خالی از لطف نیست.

 

 

قیمت این مجموعه دانلودی ۴۰۰۰ تومان است.  قابل ذکر است که می توان هر کدام از این مستندها را در این سایت به صورت جداگانه و با قیمت های متفاوت خود خرید و دانلود نمود.

لینک دانلود

با خرید این محصولات از خلق کنندگان این مستندات حمایت کنیم.

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت