یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 12118 تاريخ : ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳ نسخه چاپي بدون دیدگاه

آموزش و پرورش جغتای نسبت به برق دار کردن مدرسه خیراللهی زور زمند بی تفاوت است

آموزش و پرورش جغتای نسبت به برق دار کردن مدرسه خیراللهی زور زمند بی تفاوت است
احمد زمندی عضو شورای اسلامی زور زمند در گفت و گو با پیام جغتای از پشت گوش اندازی و بی تفاوتی مسولان اداره آموزش و پرورش شهرستان جغتای به منظور تامین اعتبار انجام اتصال برق برای این مدرسه گلایه کرد.

اواسط آذر ماه سال جاری انتشار خبری با عنوان “انتظار ۳ ساله یک مدرسه در زور زمند برای اتصال به شبکه برق” به نقل از پیام جغتای در همین پایگاه خبری تحلیلی و سپس انعکاس آن در سایر رسانه های شهرستان، استان و کشور تکاپوی نیمه جانی برای رفع این مشکل در میان نهادهای مسول به وجود آورد.

تلاش برخی اعضای شورای روستاهای زور زمند باعث شد تا بعضی از نهادهای شهرستان نظیر فرمانداری و بخشداری مرکزی مجوز برخورداری این مدرسه از انشعاب  برق را به اداره برق شهرستان جغتای صادر نمایند.

به همین منظور احمد زمندی عضو شورای اسلامی زور زمند در گفت و گو با پیام جغتای از پشت گوش اندازی و بی تفاوتی مسولان اداره آموزش و پرورش شهرستان جغتای به منظور تامین اعتبار انجام اتصال برق برای این مدرسه گلایه کرد.

زمندی خاطرنشان کرد: پس از موافقت فرماندار و بخشدار برای اتصال برق این مدرسه، اداره برق شهرستان اعلام کرده است که به اعتباری بالغ بر ۱۲میلیون تومان نیاز دارد تا بتواند این طرح را اجرا کند.

وی افزود: به همین منظور به اداره آموزش و پرورش شهرستان مراجعه کرده ام اما علی رغم گذشت نزدیک به ۴سال از احداث این مدرسه، مسولان آموزش و پرورش جغتای جواب مشخصی به بنده ندادند.

این عضو شورای اسلامی روستای زور زمند گفت: با توجه به اینکه وضعیت مشابهی برای تنها خانه بهداشت ۷ آبادی زور زمند وجود دارد موضوع تامین منابع مالی لازم را با مسولان بهداشت و درمان شهرستان نیز در میان گذاشتم اما اینبار نیز نتوانستم جواب مشخصی دریافت نمایم.

وی در پایان اظهار داشت: اگر فرزندان یکی از مسولان شهرستان در این مدرسه درس می خواند، وضعیت فرق می کرد و در همان روزهای اول تاسیس مدرسه اتصال برق نیز بدون وقفه وصل می شد، اما وقتی فرزند یک رعیت در این مدرسه درس می خواند وضعیت فعلی پیش می آید.

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت