چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 11967 تاريخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹ نسخه چاپي بدون دیدگاه

روستای جــاورتن همچنان از نعمت تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت بی بهره است

روستای جــاورتن همچنان از نعمت تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت بی بهره است
مجتبی ذوالفقاری مدیر وبلاگ خبری روستای جاورتن به بهانه چهارمین سال فعالیت وبلاگش بار دیگر مشکلات این روستای محروم در غرب جغتای را به مسئولین گوشزد کرده است:

چهارمین سال از فعالیت وبلاگ «سلام جاورتن» در حالی آغاز می شود که هنوز هم در جاورتن با مشکل عدم آنتن دهی تلفن همراه و خرابی خطوط تلفن ثابت و به تبع آن عدم دسترسی به اینترنت رو به رو هستیم. بی شک اگر دسترسی به اینترنت در جاورتن امکان پذیر بود، «سلام جاورتن» از آن چه که هست بهتر و فعال تر می بود. متاسفانه پیگیری های انجام شده هم دردی را دوا نکرد. نه مراجعات مکرر و پی در پی به اداره مخابرات شهرستان جغتای و شخص آقای شعبانی و نه ارسال نامه به شرکت های ایرانسل، همراه اول و پیگیری بی واسطه از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

پی نوشت ۱ : اکنون که در حال نوشتن پیش نویس این مطلب هستم، جایی نشسته ام که روستای کوچکم با تمام زیبایی های دل انگیز پاییزی اش در دیدرس است. با خود فکر می کنم آیا ممکن است روزی برسد که دیگر کمبودها و مشکلات مهم ترین موضوع مطالب وبلاگم نباشد؟ پاسخم را خودم می دهم : فعلا که رویایی دور است.

پی نوشت ۲ : دیدگاه های مخاطبان وبلاگ را دوباره مرور می کنم. بسیار خوشحالم که افراد بسیاری از تمام نقاط شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و … پیگیر مطالب بنده هستند.

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت