جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
آخرین اخبار
كدخبر: 11961 تاريخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵ نسخه چاپي بدون دیدگاه

امام جمعه بخش هلالی: برای استقرار ادارات بخش هلالی کم لطفی شده است

امام جمعه بخش هلالی: برای استقرار ادارات بخش هلالی کم لطفی شده است
امام جمعه بخش هلالی جغتای گفت: بخش بزرگ هلالی به اسم بخش هست ولی خدمات؟ درددل مردم زیاد است مسئولین محترم شهرستان جغتای درباره این بخش کوتاهی نفرمایند، برای استقرار ادارات کم لطفی شده که باید رسیدگی شود.

حجت الاسلام عارفی نیا در خطبه های نماز جمعه بخش هلالی اظهار داشت: بخش بزرگ هلالی بهد اسم مرکز بخش هست ولی خدمات …؟ درددل مردم زیاد است مسئولین محترم شهرستان جغتای در باره این بخش کوتاهی نفرمایند، برای استقرار ادارات کم لطفی شده که باید رسیدگی شود.

امام جمعه بخش هلالی ادامه داد: انشاالله اگر روستایی مشکلی دارند، مشکلات را به دفتر انتقال تا به گوش مسئولین رسانده شود و پیگیری لازم برای حل مشکل صورت پذیرد.

حجت الاسلام عارفی نیا در بخش دیگری از خطبه ها به سخنان چند روز پیش نخست وزیر انگلیس اشاره کرد و گفت: ایران می خواهد در منطقه خاور میانه امنیت ایجاد کند نه اینکه امنیت را بر هم بزند، باید مجلس شورای اسلامی جواب گستاخی و هتاکی انگلیس را بدهد و از سطح روابط با این کشور بکاهد و حتی بعضی قایل هستند که باید سفیر این کشور از تهران خارج گردد.

وی تاکید کرد: از این روباه پیر استعمارگر انتظاری بیش نیست، چون حامی رژیم پهلوی و صدام بوده و در فتنه ۸۸ و کودتای ۲۸مرداد دشمنی اش را با ملت ایران اثبات کرده است. / تهیه و تنظیم: امامقلی خسروشیری

یک دیدگاه

تبليغات
  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت

  • ستاد مقاومت رمز پيشرفت